Rok szkolny 2021/2022

 

.....................................................................................................................................................

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH:

 

I EDYCJA KONKURSU KOLĘDY I PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ „Niech kolęda się niesie po świecie…”:

 

Klasy I - III:

I miesjce: 

  • Justyna Jędrusik kl. 3B

 

II miesjce: 

  • Lena Malik kl 3b

 

Klasy VI - VIII:

I miejsce: 

  • Agata Kulińska 7c

II miejsce: 

  • Julia Rozynek 5b

 

III miejsce: 

  • Nadia i Edyta Baran, Julia Nalepa 7d

 

.....................................................................................................................................................

 

 

III Festiwal Piosenki Patriotycznej

 

I miejsce:

  • Amelia Pasternak kl. 8c
  • Juliana Rozynek i Oliwia Kozubek kl. 5b


II miejsce:

  • Julia Tomf i Julia Siersiecka kl. 7a
  • Konrad Karasiński kl. 7c


III miejsce:

  • Agata Protaś - Kowalska kl. 5a
  • Edyta Baran i Julia Nalepa kl. 7d


Wyróżnienia:

 

  • Zofia Mazgaj i Hanna Gawlik kl. 7d
  • Natalia Krupa, Emilia Chrostek, i Julia Poś klasa 7d

 

 

 

.....................................................................................................................................................

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH:

 

.....................................................................................................................................................

 

 

 

 

 

.....................................................................................................................................................

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIEJSKICH I POWIATOWYCH:

 

.....................................................................................................................................................

 

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski pt. „Gimnastyka języka”

 

IV miejsce:

  • Zofia Ślipińska kl. 4b

 

 

.....................................................................................................................................................

 

Konkurs plastyczny pt. "Z TYCH ciekawych- miasto naszymi oczami"

 

I miejsce:

  • Liliana Więska kl. 7c

 

.....................................................................................................................................................

 

Powiatowy konkurs literacko-plastyczny pt. "Czarna i biała Wisełka początek Wiśle dają"

 

I miejsce:

  • Lena Malik kl. 3b

 

 

.....................................................................................................................................................

 

XIII Turniej Rzutów Za Trzy

 

I miejsce:

  • Emilia Chrostek w roczniku 2009 i młodsi
  • Julia Poś w roczniku 2007-2008.

 

II miejsce:

  • Cyprian Szwajka w roczniku 2009 i młodsi

 

 

.....................................................................................................................................................

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH REJONOWYCH I WOJEWÓDZKICH:

 

.....................................................................................................................................................

 

 

XXVII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej dla dlas VI - VIII szkół podstawowych
- etap szkolny

 

I miejsce:

  • Lidia Baron kl. 8a

 

II miejsce:

  • Samira Manasar kl. 8c

 

III miejsce 

  • Artur Truty kl. 8b