----------------------------------------------

„ Piórnik uśmiechu – co w trawie piszczy”

Nasza akcja zbiórki przyborów szkolnych i artykułów papierniczych dobiegła końca. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w ten szczytny cel.
Choć to dopiero wrzesień, zawitał już do nas święty Mikołaj. Chcemy bardzo serdecznie podziękować firmie Lear Corporation Poland, która zasponsorowała nam przybory szkolne i artykuły papiernicze, w tym piórniki, zeszyty, kredki, mazaki, papiery kolorowe. Jednym słowem wszystko co potrzebne na wyprawkę wrześniową wielu uczniów, tak wiele się nie spodziewaliśmy:). Bardzo dziękujemy za wsparcie, przesyłamy wielki uśmiech od uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Magda Salwerowicz – opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z uczniam

„STREFA JEDENASTKI” PRZEDSTAWIA..."

W ostatnich dniach w szkole powstał zespół pod nazwą „STREFA JEDENASTKI”.  Prezentujemy jego premierowy film, który przedstawia  bardzo prosty, manualny instruktaż, jak poradzić sobie z oprawą książki w półtorej minuty. Kolejne pomysły zespołu „STREFY JEDENASTKI” zaprezentujemy niebawem.

Twórcy filmu:

Instruktor: Pani Katarzyna Zakrzewska-Pilarz