Rok szkolny 2012/2013

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH

 

L.p. Temat konkursu Laureat konkursu Miejsce
1. Konkurs plastyczny "Jesień"

Kornel Burghardt

Kacper Chmiel 

Balbina Waś

Robert Szafron

Kuba Kałużny

Maja Kutek

Adaś Grzegorczyk

Alicja Bekisz

Michał Kosałka

Monika Welk

Aleksander Welk

Martyna Gniazdowska

Zuzanna Preis

Kacper Derewońk

Ola Krzemińska

Ola Szczepanek

Martyna Orybkiewicz

Denis Kawczyński

Zuzanna Boguszewska

Wiktoria Furmańczyk

Paula Chmiel

Kamila Serdeczna

Małgorzata Kłos

I

I

I

I

I

II

II

II

II

II

II

III

III

III

III

III

III

III

III

III

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

2. Konkursuna najbardziej pomysłową grę o Marii Skłodowskiej-Curie

Wioleta Mamcarczyk
Adam Grzegorczyk


Nikola Dziadkowiec
Tymoteusz Wolny


Oliwia Faligowska
Kacper Chmiel
Alexander Dominik

Gaspar Klimas

I nagroda

 

 

II nagroda

 

 

III nagroda

 

 

wyróżnienie

3, Konkurs plastyczny „Maria Curie Skłodowska”

Małgorzata Szajówka
Kamil Holeczek

Łukasz Nowak

Aleksander Welk
 

Wiktoria Furmańczyk

Anna Ślęzak

I miejsce
II miejsce 

 


 

 III miejsce

 4.

Konkurs czytelniczy „Znam baśnie”.

Martyna Helon

Wiktoria Furmańczyk

Anna Ślęzak

Kacper Derewońko
Zuzanna Tymek

Zuzanna Boguszewska

Monika Welk

Aleksander Welk
Kamil Holeczek

Maciej Surówka

Łukasz Nowak

Marcel Mieloszyk

I miejsce
 

 

 

 II miejsce 

 


 

III miejsce
 

5.

Konkurs recytatorski „Wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima”

Wiktoria Furmańczyk

Michał Koczur.
Piotr Kowalewski
Łukasz Nowak

Adam Łuszczyszyn

Aleksander Welk

I miejsce
 

II miejsce 
 III miejsce

 6.

Konkursu „Mikołajek i jego przyjaciele”

Zuzia Sładek

Małgosia Szajówka

Wiktoria Boguszewska

Michał Koczur

Julia Garus

Ania Kopek

I  miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

 7. Znam tradycje bożonarodzeniowe

zespoły:

Wiktoria Chwolka

Wiktoria Dołowicz

Wiktoria Furmańczyk

Anną Ślęzak

Małgorzata Szajówka

Alicja Bekisz

 

I miejsce 

 

 

II miejsce

  

III miejsce

8. List do św. Mikołaja- konkurs literacki Miłłosz Redkowski I miejsce
9. Wyprawa z Hobbitem – konkurs czytelniczy

Szymon Cholewiński

Dawid Klim

Szymon Sekuła

Bartłomiej Bździuch

 I miejsce

II miejsce

III miejsce

IV miejsce 

10. Nie taki Smaug Straszny – konkurs plastyczny

Wioleta Mamcarczyk

Przemysław Bączek

Szymon Chachoń

Stefan Chachoń

 I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce 

11. Surykatka– konkurs plastyczny

Igor Wojnar

Miłosz Retkowski

Michał Wałęga

Oliwia Gruźla

Wiktoria Sikora

Martyna Gniazdowska

nagrody
 
12.

Szkolny konkurs „Znam sporty zimowe”

Zuza Boguszewska

Łukasz Nowak

Łukasz Szafron

Kamil Holeczek

Patryk Kulski

I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

 

13. Konkurs recytatorski"Wiersze Juliana Tuwima'"

Małgorzata Szajówka

Wiktoria Dołowicz

I miejsce
14. Konkurs Omnibus ( przyrodniczo- matematyczny)

Miłosz Retkowski

Wiktoria Kamińska

Justyna Kuśmierz

Martyna Stawicka

Jakub Opic

Miłosz Warchoł

Filip Zawadzki

Michał Orzeł

Mateusz Wilczek

Maks Madej

Michał Jęśko

Jakub Polok

Weronika Chrabka

laureaci

 

 

wyróżnienia

 

 

 

 

 

 

 

15. Konkurs przyrodniczy " 1 z 10"

Miłosz Warchoł

Jakub Polok

Justyna Kuśmierz

I miejsce

II miejsce

III miejsce

16. Konkurs plastyczny "Zdrowo jem"

Nikola Dziadkowiec

Kuba Krzysztoszek 

Wiktor Bugno 

Ola Krzemińska

Wiktoria Furmańczyk 

Hania Zawalska

I miejsce

 

Ii miejsce

 

III miejsce

 

17. Sudoku

Marcin Cincio

Bartek Holski

Kacper Śmigiel

mistrzowie
18. Konkurs Żyj zdrowo i w zgodzie z naturą Łukasz Nowak
Kamil Holeczek
Małgorzata Szajówka

I miejsce

II miejsce

III miejsce

19. Konkurs ortograficzny

Klaudia Nguyen i Robert Baranowski

Michał Koczur

Jakub Nowak

mistrzowie klas I

mistrz klas II

mistrz  klas III

20. Konkursu Wiedzy o Harrym Potterze

Łukasz Zawodnik

Mateusz Wilczek

Aleksander Welk

Aneta Opitz

Łukasz Szmajda

I nagroda

  II nagroda

 III nagroda

 IV nagroda

IV nagroda

21. Konkursu „Przygody Kubusia Puchatka

Nikola Wyderka
Wioleta Mamcarczyk
Klaudia Grodzka
 

Oliwia Faligowska
Marcel Mieloszyk
 

Julia Garus
Kamila Szydłowska
Kacper Derewońko

I nagroda

 

 

II nagroda

 

 

III nagroda

22.  Konkurs na najładniejszy zeszyt  Szymon Mrugała
Wiktoria Sikora
Emilia Sekuła
Roksana Graczyk
Dominik Kucz
Kacper Derewońko
Daniela Feliksiak
Ania Ślęzak
Michał Krzemiński
Ola Szczepanek
Nikola Dziadkowiec
Martyna Orybkiewicz
Martyna Drosdek
Oliwia Gruźla
Monika Kulpecka
Michał Kosałka
Monika Welk
Łukasz Szmajda
Hania Zawalska
Klaudia Nguyen
Maja Kutek
Kinga Kurszewska
laureaci 

  

   OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH

 

 1. Pariafialny Konkurs Plastyczny "Mój Anioł Stróż" Zuzanna Boguszewska
Wiktoria Czerwińska 
Agnieszka Deda 

II
II
wyróżnienie 

  2. Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Bliżej baśni, bliżej książki"
 

Małgorzata Szajówka,

Julia Lisek.

IV  miejsce
 3. Konkurs recytatorski "Wiersze Juliana Tuwima"

Małorzata Szajówka

Wiktoria Dołowicz

Klaudia Nguyen

IV miejsce
4. Konkurs Żyj zdrowo i w zgodzie z naturą

Łukasz Nowak

Kamil Holeczek.

 

III miejsce
5. Konkurs Recytatorski Poezji Humorystycznej

Oliwia Molarny

Nikola Wyderka

IV miejsce

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIEJSKICH

 

 1. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Karina Sofińska

Karolina Krasnosielska
Dominika Broncel
Agata Łazuka
Monika Beberok
Sara Cincio

 IV
2. Sztafetowe biegi przełajowe chłopców Remigiusz Wojnar
Wojciech Zarębski
Adam Tomczyk
Kajetan Rutkowski
Kamil Łuszczyszyn
Mateusz Jesiorski
V
3. Konkurs plastyczny pt „A u nos na Śląsku tak piyknie”. Patrycja Chmielowska III
4. Konkurs na przygotowanie Anglojęzycznej Kartki Bożonarodzeniowej Patrycja Chmielowska II
5. Konkurs Biblijny "Narodzenie Jezusa Chrystusa" dla uczniów klas trzecich Szkoły Podstawowej

Wiktoria Chwolka

Wiktoria Dołowicz

wyróżnienie
 6. Konkurs plastyczny "Razem z moją mamą" Wiktoria Dołowicz nagroda

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH  REJONOWYCH

 

1. Rejonowy Konkursu Twórczości Dziecięcej „ Niech zaświeci słońce”

Aleksander Welk

Zuzanna Boguszewska

I miejsce

wyróżnienie

2. Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

Wiktoria Dołowicz

 

Jeremi Jędrzejewski

II miejsce w powiecie

IVmiejsce w powiecie

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH

 

 1. Konkurs mitologiczny- Olimpus Miłosz Warchoł laureat 
2. Konkurs przedmiotowy z języka polskiego z elementami historii Miłosz Warchoł  
3. Olimpiada dla uczniów klas III- "Olimpusek"

Wiktoria  Dołowicz

Jakub Nowak

Wiktoria Boguszewska

Michał Kosałka

Marcin Cincio

Marek Dziechciarz

Wiktoria Furmańczyk

Wiktoria Serafin

Jakub Kałużny

Mateusz Kudela

44 miejsce

57 miejsce

57 miejsce

57 miejsce

59 miejsce

65 miejsce

66 miejsce

75 miejsce

84 miejsce

87 miejsce

4. Konkurs Olimpus - przyroda

Michał Jęśko

Miłosz Warchoł

Justyna Fajkis

 

Jeremi Jędrzejewski
Justyna Kuśmierz
Zuzanna Sładek
Oliwia Faligowska
Bartosz Łukaszewski
Klementyna Waś
 

 

laureaci

 

 

 

24 miejsce

25 miejsce

26 miejsce

30 miejsce

38 miejsce

38 miejsce