Rok szkolny 2015/2016

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH

 

L.p. Temat konkursu Laureat konkursu Miejsce
1. Lapbook o Marii Curie- Skłodowskiej Julia Kowalik I miejsce
2. Projekt na logo Szkoły Promującej Zdrowie

Zofia Szwed

Marcel Mazurek

Julia Poś

Aleksandra Burmer

I miejsce

II miejsce

III mijsce

Wyróżnienie

3. Konkurs wiedzy o Marii Curie- Skłodowskiej Borys Kwiatkowski
Weronika Jezior
Izabela Howis
I miejsce
II miejsce
III miejsce
4. Konkurs plastyczny dla klas I – VI  „Jedz owoce i warzywa, to na zdrowie dobrze wpływa”.
 

Zofia Szwed
Oliwia Chwolka
Maja Etlinger

Antoni Warzecha
Oliwia Wrońska
NikolaStachowska

nagrody

 

 

wyróżnienia

 

5. XXI Szkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii św. Łukasza dla klas IV – VI Natalia Wachel
Szymon Cioska
Oskar Marciniak,
 
I miejsce
II miejsce
III miejsce 
 
6 Konkurs plastyczny programu Erasmus+ "Pamiątka z podróży po Europie"

Zosia Szwed,

Karolinka Piecha,

Weronika Jezior

Agnieszka Chmielewska

Wiktoria Zabłocka

Emilia Wojtczak

Karolina Wiśniewska

 

I miejsce

 

 

II iejsce

 

III miejsce

7. Konkurs plastyczny programu Erasmus+ "Logo projektu Smart Moves"

Klaudia Nguen

Karolina Piecha 

Wojtek Natora
 

I miejsce

II miejsce

III miejsce
 

8. Konkurs plastyczno-techniczny programu Erasmus+ "Maskotka projektu Smart Moves"

Karolina Piecha

Nikola Dziadkowiec

Klaudia Nguen,

Wiktoria Zabłocka

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

 

9. Konkurs wiedzy „Bezpieczni w drodze do szkoły”. Barańska Natalia
Karolina Kusiak
Zbigniew Piekarek
 
I
I
III
 
10. Konkurs recytatorski „Zapraszamy do zwierzyńca” Julia Poś
Milena Mieloszyk MilenaCiućka
Dawid Mikulski
 
I
I
II
III
 
11. Konkurs wiedzy „Znam kraje Europy”. Maksymilian Urbańczyk
Miłosz Barański
Natalia Barańska
I
II
III
 
12. Konkurs kolęd i pastorałek

Aleksandra Burmer

Natalia Barańska
Milena Mieloszyk

Martyna Czajor

Antoni Warzecha

Bartłomiej Młodzik

Maja Rubka
Milena Ciućka
Ewelina Samsonik

Borys Kwiatkowski,

Amelia Grzesica,

Samira Manasar
 

I
I
I
I
II
II
III
III
III

wyróżnienie
 

 

 

13. Konkursu wiedzy o mleku "W Mlecznej krainie" Weronika Jezior
Natalia Barańska
Jakub Kogut
Miłosz Barański
 
I miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
 
14. Konkurs recytatorski "Witaminowe rozmaitości, czyli owocowo- warzywny kosz poetyckiI”

Tosia Wojsa

Lidia Baron

Miłosz Barański

I miejsce

I miejsce

I miejsce

15. Konkurs matematyczny Bartosz Holski
Natalia Wachel
Wiktor Bugno
zwycięzcy
16. Konkurs plastyczny dla klas I – III oraz IV – VI pt. „Święty Jan Paweł II”.

Milena Mieloszyk

Marianna Feliksiak

Maja Rubka

Lidia Baron

Aleksandra Burmer

Martyna Dzierżak

Wiktoria Zabłocka

Wiktoria Kościelny

Paweł Czerwik

Oliwia Holeczek

Emilia Żogała

nagroda

 

 

 

 

 

wyróżnienie

17. Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II dla klas IV – VI

klasa V a:
Natalia Wachel, Nikola Dziadkowiec, Aleksandra Krzemińska.

klasa V b: Małgorzata Szajówka, Łukasz Nowak, Maciej Surówka
klasa IV b:
Hanna Zawalska, Klaudia Nguyen, Szymon Mrugała.
 

I miejsce


II miejsce


III miejsce
 

 
 
   
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

  

   OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH

 

1. Konkurs "Coolinarni Mistrzowie"

Klaudia Nguyen

Hanna Zawalska

IV miejsce
2. Międzyświetlicowy konkurs o bezpieczeństwie „Bezpieczny Świetliczak”

Natalia Barańska

Miłosz Barański

I miejsce
3. "Wielkie dyktando w języku angielskim" Wiktoria Zabłocka II miejsce
4. IV Międzyszkolny Konkurs Biblijny o Bożym Narodzeniu

Miłosz Barański

Oskar Stanisławski

IV miejsce
5. Międzyszkolny Konkurs Biblijny „Męka i śmierć Pana Jezusa”

Natalia Barańska

Oliwia Śmigiel

IV miejsce
6. Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Mój kościół parafialny"
 

Oskar Marciniak
Wiktoria Zabłocka

 

, II miejsce, wyróżnienie

 

7. „Mój anioł na ziemi…”konkurs literacko - ilustratorski
dla klas trzecich
 
Aleksandra Burmer
Julia Mleczyńska
Kinga Szostek
Oliwia Śmigiel
 
I miejsce
III miejsce
III miejsce
Wyróżnienie
 
8. Konkurs matematyczno – przyrodniczo – sportowy
„Dobrze liczę, sprawnie ćwiczę, znam pojęcia przyrodnicze”
 

Natalia Wachel

Milena Biskup

Małgorzata Szajówka

II miejsce
9. Konkursu "Rysuj wierszem"
 
Zosia Szwed I miejsce

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIEJSKICH

 

1. Śląsk – nasza mała ojczyzna” Natalia Wachel
Emilia Pudełko
 
III miejsce
2. Konkurs plastyczny (Olimpiada BEST 2016 dla szkół podstawowych) Wiktor Kamiński
Mikołaj Krawczyk
Samira Manasar
Natalia Barańska
Miłosz Barański
 
I miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
 
3. Waterrr Cup 2016 - kasyfikacja indywidualna

Martyna Muster

Aleksandra Burmer

Błażej Biskup

I miejsce

II miejsce

III miejsce

4. Waterrr Cup 2016- sztafeta

Natalia Barańska

Martyna Muster

Aleksandra Burmer

Błażej Biskup

 

III miejsce
5. Waterrr Cup 2016- klasyfikacja zespołowa

Martyna Muster

Aleksandra Burmer

Błażej Biskup

Natalia Barańska

Karolina Kozak

Oliwia Śmigiel

III miejsce

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH  WOJEWÓDZKICH I REJONOWYCH I POWIATOWYCH

 

1. Konkurs literacki o laur Rafała Pomorskiego "Niech zaświeci słońce" Zbigniew Piekarek II miejsce
2. Igrzyskach w unihokeju chłopców Oliwia Gruźla
Kamil Kłos
Maksym Kunert
Mateusz Kudela
Miłosz Skrzypiec
Jakub Nowak
Bartosz Holski
III miejsce
3. Konkurs Czytelniczy Małgorzata Musierowicz Jeżycjada "Brulion Bebe B."
 

Agnieszka Deda,

Aleksandra Krzemińska, Natalia Wachel

II miejsce
4.      
5.      

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH

 

1. Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny Olimpus Aleksandra Krzemińska
Natalia Wachel
Agnieszka Deda
Karolina Santarek
Michał Krzemiński
Nikola Dziadkowiec
Roksana Graczyk
Martyna Orybkiewicz
Alexander Dominik
Emilia Sekuła
Łukasz Nowak
 
V miejsce
VII miejsce
XI miejsce
XVI miejsce
XVII miejsce
XVIII miejsce
XVIII miejsce
XIX miejsce
XIX miejsce
XXIII miejsce
XXIV m.  
 
2.      
3.      

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYNARODOWYCH

 

1. Konkurs na zdjęcie z maskotką Debby, zorganizowany przez firmę Medisol uczniowie kl. 3 a I miejsce
2. ERPC – European Recycling Paper Council. ERPC Paper Recycling Awards 2015.Projekt „Literatura za Makulaturę” cała szkoła I miejsce