Rok szkolny 2009/2010

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH

 

L.p. Temat konkursu Laureat konkursu Miejsce
 1.  Konkurs fotograficzny „Najpiękniejsze zakątki Polski

Mateusz Wilczek
Wiktoria Kamińska
Julia Pilch,

Angella Pilch
Oliwia Malorny

I
II
III
 
2. Konkurs plastyczno–literacki ’’Książeczka o zwierzątkach’’ Wiktoria Kamińska
Mateusz Wilczek
Aleksandra Matyka
Matylda Bereżka
I
II
III
 
3. Konkurs wiedzy o szkole i jej patronce M.C. Skłodowskiej
 
Kl. Ia
Kl.VIa
I
I
 
4. Konkurs literacki- „Wiersze tematyce ekologicznej’’ Miłosz Retkowski
Paulina Piątkowska
Mateusz Wilczek
Angelika Sułek
Ireneusz Knetki
Adrian Kowalski
I
II
III
I
II
III
 
5. Konkurs plastyczny- „Ekologiczne dekoracje świąteczne” Dawid Imiela II
6. Konkurs plastyczny- „Ekologiczne ozdoby choinkowe’’ Ernest Pluta
Karolina Ziobro
Miłosz Retkowski
Filip Zawadzki
Przemysław Zbroński
II
III
wyróżnienia
 
7. Konkurs wiedzy-„Tradycje świąteczne” Kl.VIb
Kl IVa
Kl.IVc
I
II
III
 
8. Konkurs plastyczny „Bożonarodzeniowy wystrój klasy” Kl.Ib
Kl.IIIb
Kl.IVa
I
9. Konkurs plastyczny „Czapka karnawałowa’’

Łukasz Polakowski
Oliwia Faligowska Mateusz Wilczek
Wiktoria Boguszewska

I
II
III
 
10. Turniej szachowy Patryk Kamiński
Michał Naskręcki
Jan Haładewicz Radosław Zbroiński
I
II
III
 
11. Konkurs literacki „Mikołajek i jego przyjaciele” Mateusz Wilczek
Tymoteusz Gruchlik
Kacper Śmigiel
Paulina Patkowska
Rafał Morkisz
Agnieszka Wilk

I
II
III
I
II
III

12. Konkurs literacki -„Przygody Kubusia Puchatka”

Wiktoria Boguszewska
Julia Garus
Oliwia Faligowska
Miłosz Warchoł
Agata Kalińska

I
II

III
 

13. Konkurs wiedzy o Janie Pawle II w 5 rocznicę śmierci Kl. IVa
Paweł Kozala
Paulina Patkowska
Patryk Szmajda
Kl.Vb
Nikola Baran
Jakub Flisak
Jessica Usendiah
Kl.VIb
Bassey Usendiah
Nikodem Wybraniec
Jakub Wysocki

I


II

 

III
 

14. Konkurs wiedzy-„Sławne Polki” Łukasz Polakowski
Wiktoria Kamińska
Szymon Cholewiński
I
II
III
 
15. Konkurs wiedzy-„Higiena i zdrowe żywienie” Mateusz Wilczek
Wiktoria Boguszewska
Filip Zawadzki
I
II
III
 
16. Konkurs literacki- „Wiersze Juliana Tuwima” Mateusz Wilczek
Magdalena Niedziela
Klaudia Grodzka
I
II
III
 
17. Konkurs recytatorski- „Muzyka w poezji” Mateusz Wilczek
Agata Kalińska
I
II
 
18. Konkurs przyrodniczy-„1 z 10” Klaudia Pelic
Kacper Kuta
Damian Mleczyński
Igor Mędela

I

II
III
 

19. Konkurs matematyczny- „Sudoku” Dominika Pyrcik I
20. Konkurs wiedzy ekologicznej-„Żyj zdrowo i w zgodzie z naturą”

Michał Orzeł
Łukasz Polakowski

Mateusz Wilczek

I
II
III
 
21. Konkurs –„Zasady dobrego wychowania” Wiktoria Kamińska
Klaudia Tomalak
I
II
 
22. Konkurs ekologiczny- „Natura jest przyszłością”,podsumowujący program „Comenius”

Kl.I-III
Łukasz Polakowski
Wiktoria Boguszewska
Miłosz Warchoł
Jaremi Jędrzejowski
Wioletta Mamcarczyk
Klaudia Grodzka
Julia Wawrzynowicz
Magdalena Niedziela
Kacper Śmigiel
Kl. IV-VI
Igor Mędela
Bartosz Melka
Klaudia Pelic
Kacper Kuta
Dominika Trzcińska
Adrian Duży
Angella Pilch
Nikola Baran
Danuta Gruszka
Patryk Kamieński
Patrycja Kramek
Radosław Zbroiński


 

23. Konkurs czytelniczy-„Znam baśnie Europy” Matylda Bereżka
Szymon Cholewiński
Mateusz Wilczek
Wiktoria Boguszewska
Oliwia Faligowska
Klaudia Tomalak
Oliwia Malorny
Aleksandra Matyka
Łukasz Polakowski

I


II


III
 

24. Konkurs czytelniczy-„Pięknie czytam” Wiktoria Kamińska
Klaudia Tomalak
Oliwia Faligowska
Mateusz Wilczek
Julia Mucha
Natalia Szlacheta

I

II

III
 

25. Konkurs recytatorski-„Wiersze dla mamy” Wiktoria Kamińska
Mateusz Wilczek
Łukasz Polakowski
I
II
III
 
26. Konkurs literacki -„Najciekawsza rymowanka na temat walki z przemocą i agresją” Patryk Kozala
Szymon Mołek
Kinga Gołombek
Barbara Tatoj
Patrycja Kramek
Karolina Szczepanek

I

II

III
 

  

   OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH

 

 1. Konkurs plastyczno-literacki „Tychy oczami małego artysty’’ Kamila Durak
Karolina Polańska
I
wyróżnienie 
2. Konkurs fotograficzny- „Małe jest piękne” Nikola Wyderka
Julia Garus
Zuzanna Sładek
II
udział
 
3. Konkurs plastyczno-językowy „Moja Walentynka’’ Danuta Gruszka
Patrycja Kramek
II
III
 
4. Konkurs plastyczny- „Ilustracja do utworów Kornela Makuszyńskiego” Magdalena Gołosz III
5. Konkurs biblijny-„Ze św. Mateuszem po śladach Jezusa’’ Magdalena Niedziela
Justyna Fajkis
Karolina Polańska
IV
6. Konkurs twórczości dziecięcej-„Niech zaświeci słońce” Agata Łazuka wyróżnienie
7. Konkurs fotograficzny-„Mój czworonożny przyjaciel” Maria Zadworny
Luiza Chodanionek
Zuzanna Sładek
I
II
wyróżnienie
8. Konkurs literacki-„Przygody Kubusia Puchatka” WiktoriaBoguszewska
Julia Garusza
wyróżnienie
9. Konkurs ekologiczny-„Żyj zdrowo i w zgodzie z naturą” Wiktoria Boguszewska
Michał Orzeł
Łukasz Polakowski
III
10. Konkurs recytatorski-„ Muzyka w poezji”

Justyna Kuśmierz

Mateusz Wilczek

III

IV

11. Konkurs matematyczny-„Mistrz matematyki” Wiktor Okoński IV
12. Konkurs recytatorski Tymoteusz Gruchlik III
13. Konkurs literacki-„Przysłowia są mądrością narodu” Kinga Gołombek
Agata Ludew
wyróżnienie
14. Konkurs recytatorski-„Kocham cię mamo” Mateusz Wilczek
Wiktoria Boguszewska
 
III
IV
 
15. II międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla kl. II SP Jaremi Jędrzejewski
Jakub Polok
Łukasz Zawodnik
Kacper Dana
Maksymilian Madej
Agata Kalińska
Łukasz Polakowski
V

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIEJSKICH

 

 1. Tyskie Kryterium Biegów Przełajowych Jessika Usendiah
Danuta Gruszka
Katarzyna Krybus
Karolina Szczepanek
Aleksandra Lewandowska
Angella Pilch

II

 2. Konkurs plastyczny pt. „Ciekawe zakątki Tychów” Magdalena Gołosz
Sandra Chodun
Grzegorz Woś
I
II
III
 
 3. Mistrzostwa w pływaniu
 

Danuta Gruszka
Jessica Usendiah
Olga Zbroińska
Julia Wybraniec
Karolina Rozynek
Julia Morkisz

Klaudia Pelic
Nikola Baron
Michał Habrajski
Dariusz Kielecki
Patryk Grudek
Aleksander Manasar
Szymon Zabielski
Rafał Morkisz
Przemysław Wojnar
Tymoteusz Orszulik
 

IV

 

 

 

V
 

 4. Konkurs plastyczny „Kartka bożonarodzeniowa w j. angielskim’’ Danuta Gruszka III
 5. Jazda szybka na lodzie- dziewczęta. Kinga Gołąbek
Klaudia Pelic
Michalina Ratajczak
Natalia Bąk
VII
 6. Jazda szybka na lodzie- chłopcy. Szymon Zabielski
Marcin Giel
Adrian Duży
Tomasz Szkudło
VI
 7. Igrzyska sportowe- „Gry i zabawy’’. Kl.II
Kl.III
Kl.IV
Kl.V
IX
 8. Tenis stołowy-dziewczęta.

Danuta Gruszka
Zuzanna Cichocka

Katarzyna Krybus

VII
 9. Tenis stołowy-chłopcy Bassey Usendiah
Marcin Giel
Kamil Woszczyna
IX
 10 Turniej szachowy-chłopcy Oskar Fułek
Aleksander Manasar
XIII
 11. Turniej szachowy- dziewczęta. Anna Kutek XI
 12. Konkurs plastyczny-„Zapraszam cię na Górny Śląsk” organizowany przez Muzeum Miejskie w Tychach Olga Zbroińska II nagroda
 13. II Miejski Konkurs Recytatorski-„Świat widziany oczami ks. Twardowskiego” Aleksandra Lewandowska wyróżnienie
 14. Konkurs ortograficzny-„Ortografia na wesoło” Miłosz Warchoł IV
 15. Konkurs literacki- „Przygody Kubusia Puchatka’’ Wiktoria Boguszewska
Julia Garus
IV
 16. Konkurs językowy-„Język angielski dla kl. I-III” Kacper Dana
Agata Kalińska
Łukasz Polakowski
kwalifikacja do II etapu
 17. Konkurs matematyczny „Złoty pierwiastek” Danuta Gruszka
Patryk Kamieński
Radosław Zbroiński
IV
 18. Konkurs sportowy-„Mini piłka ręczna chłopców” Bassey Ussendiah
Robert Drożyna
Bartosz Mickiewicz
Adrian Wardęcki
Nguyen - Duy Michał
Jakub Wysoki
Nikodem Wybraniec
II
 19. Konkurs sportowy-„Czworobój lekkoatletyczny- dziewcząt i chłopców”

Zuzanna Cichocka
Danuta Gruszka
Katarzyna Krybus
Karolina Rodzynek
Wiktoria Nowak
Natalia Chudoba
Angella Pilch
Agnieszka Jurczak
Klaudia Pelic
Agnieszka Wilk

Dariusz Bielecki
Robert Drożyna
Krzysztof Grunik
Stanisław Masłowski
Rafał Morkisz
Michał Nguyen – Duy
Tomasz Szkudło
Bassey Usendiah

IV

 

 

 

 

III
 

 20. Konkurs matematyczno-przyrodniczy-„1z 10” Damian Mleczyński wyróżnienie

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH  REJONOWYCH

 

1. Konkurs interdyscyplinarny

 Danuta Gruszka

 finalistka
2. Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

Paulina Drewienkowska
Dorota Kissa
Klaudia Pelic
Aleksandra Siergiej

Angelika Sułek
Nikola Baran
Sandra Chodun
Ewelina Czogała
Magdalena Gołosz

II
3. Konkurs plastyczny-„Pokażę ci Górny Śląsk” Karolina Czubak

kwalifikacja

do wystawy

4. Konkurs techniczno-plastyczny”Strój ekologiczny” Karolina Czubak
Filip Zawadzki
wyróżnienie
5. Konkurs plastyczny-„Komiks tematyce ekologicznej” Klaudia Grodzka
Wioletta Mamcarczyk
Klaudia Święcka
I

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH

 

 1. Konkurs matematyczny-„Kangur 2010”  Szkup Aleksandra
Aleksander Manasar
Julia Orkisz
Przemysław Wodarz
 XVI
2. Konkurs matematyczny-„”Kangurek” Łukasz Polakowski VI
 3. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy „Olimpus” 2010-sesja wiosenna

J.polski


kl. IV
Olga Zbroińska
Aleksandra Szkup
Anna Kutek
Julia Morkisz

kl. V
Bartosz Melka
Anngelika Sułek
Klaudia Pelic
Ireneusz Knetki

Kl. VI
Danuta Gruszka

Radosław Zbroiński
Kinga Gołąbek
Patrycja Kramek
Bartosz Mickiewicz

Matematyka


Kl. IV
Kamil Rosiek
Przemysław Wodarz
Aleksandra Szkup
Aleksander Manasar
Julia Morkisz
Olga Zbroińska
Kl. V
Angelika Sułek
Damian Mleczyński
Paulina Drewienkowska
Ireneusz Knetki
Marcin Giel
Jakub Kamiński
Bartosz Melka
Klaudia Pelic
Tobiasz Wężycki
Wiktoria Neska
Wiktoria Neska
Damian Chmura
Patryk Gurdek
Kl. VI
Danuta Gruszka

Patryk Kamiński
Magdalena Suleja

Przyroda


Kl. IV
Anna Kutek
Kamil Rosiek
Kl.V
Tobiasz Wężycki
Damian Mleczyński
Marcin Giel
Klaudia Pelic
Aleksandra Siergiej
Bartosz Melka
Angelika Sułek
Paulina Drewienkowska
Jakub Kamiński
KL VI
Lukasz Parniki
Agata Pałyga
Danuta Gruszka
Łukasz Bagniak
Agnieszka Jurczak
Karolina Szczepanek
Katarzyna Lebuda
Adrianna Starczewska
Patryk Kamieński
Wiktoria Nowak
Julia Wolny
Patrycja Kramek
Patryk Szmajda

Historia


KL.V
Igor Mędela
Bartosz Melka
Klaudia Pelic
Angelika Sułek
KL.VI
Łukasz Parnicki

Danuta Gruszka
Patrycja Kramek

Język angielski


Kl.IV
Joanna Włodarska
Przemysław Wodarz
Patrycja Tolzdorf
KL.V
Angelika Sułek
Klaudia Pelic
KL.VI
Danuta Gruszka

Radosław Zbroiński
Kinga Gołombek
Magdalena Suleja