Rok szkolny 2008/2009

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH

 

L.p. Temat konkursu Laureat konkursu Miejsce Opiekun
 1. Konkurs plastyczny na „Logo Comeniusa” Aleksandra Siergiej
Angelika Sułek
Klaudia Pelic
 I
II
III
mgr R. Zawisza                               
 2. Konkurs plastyczno -ekologiczny Agata Pałyga  I mgr J. Mędela
mgr R. Zawisza
 
 3. Konkurs wiedzy
o Kubusiu Puchatk
Dominika Wicher
Adrian Hajdas
 I mgr K. Jarosz
mgr L.Szymańczyk
 
 4. Konkurs matematyczny „Matematycy szkoły” Julia Wawrzynowicz
KacpersŚmigiel           

I
II

mgr J. Loska-Rychlik
 5. Konkurs historyczny ”Władcy Polski-Piastowie. Igor Mędela
Anna Maria Staniewska
 

I
II

mgr K. Oliwa
 6. Konkurs plastyczny „Dobre maniery” Wojciech Michalak
Wiktoria Kamińska
III
II
mgr B. Żyłka
mgr B. Płoskońska 
 
 7. Konkurs matematyczno-ekologiczny dla klas IV Sułek Angelika
Marcin Giel
Wiktoria Neska
 I mgr J.Frejowska
 8. Konkurs mitologiczny „Znam mity” Jakub Jadanowski
Tomasz Szczepański
Danuta Gruszka
Igor Mędela 
 I
II
II
III
mgr K. Jarosz
mgr K. Błaszczuk-Melka
 
9. Konkurs Biblijny: Ewangelia św. Jana
 
Anna Maria Staniewska
Rafał Bartos
Jakub Jadanowski
I
II
III
 
mgr B. Przydatek
10. Konkurs Różańcowy Julia Mucha
Karolina Polańska
Adrianna Sładek
Jakub Flisiak
Katarzyna Lebuda              Agnieszka Leszczyńska
I

mgr B. Przydatek

mgr G. Cieślak

11. Drużynowy konkurs wiedzy o patronce szkoły Jakub Jadanowski
Jakub Kołucki
Jakub Chudyba
I mgr B. Płoskońska
12. Konkurs plastyczny:
Grudzień w krainie św. Mikołaja
Wioleta Mamcarczyk
Paula Chmiel
Kacper Dana
I
II
III
 
mgr M. Cymerlik
13. Konkurs interdyscyplinarny Rafał Bartos
Kamil Grzegorczyk
Jakub Jadanowski

I

II

III

mgr I.Krawczyk
mgr K. Błaszczuk- Melka
mgr J. Frejowska
mgr J.Bartos
mgr J. Plichta
 

  

   OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH

 

 1.  Konkurs wiedzy o zwierzętach „Zoolimpiada" Jakub Chudyba
Jakub Jadanowski
Anna M. Staniewska
 III mgr M. Burdzik
 2. Konkurs matematyczny „Matmatrix” Rafał Bartos
Kamil Grzegorczyk
 IV mgr J. Frejowska
 3. Konkurs plastyczno-językowy Danuta Gruszka
Angelika Sułek
I
wyróżn
mgr J. Mędela
mgr R. Zawisza
 4. Konkurs plastyczny „Wiosna w oczach dziecka” Wiktoria Boguszewska  wyróżn mgr B. Żyłka
 5. Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw

Kajetan Rutkowski
Jaremi Jędrzejowski
Wiktoria Boguszewska
Tymoteusz Gruchlik ,

Dominika Wicher,

Dominika Broncel

 II mgr B. Żyłka
 6. Konkurs czytelniczy „Bliżej baśni, bliżej książki”

Dominika Wicher

Dominika Broncel

 IV mgr. B. Żyłka
 7. Konkurs matematyczny „Złoty pierwiastek” Rafał Bartos
Rafał Pelic
Kamil Grzegorczyk
 IV mgr J. Frejowska
 8. Konkurs Recytatorski Poezji Humorystycznej Bartosz Melka
Dorota Kissa
 IV mgr J. Plichta
 9. Konkurs plastyczno-techniczny ”Kukiełka, pacynka moim przyjacielem” Wiktoria Boguszewska
Grzegorz Woś
 II
III

mgr  B. Żyłka 
 10. Konkurs plastyczny
„Wiosna-Kwietna Pani”
Wiktoria Boguszewska
Maria Zadworny
 wyróżn. mgr B. Żyłka
 11. "Tworzę z surowców wtórnych”  Tymoteusz Gruchlik I mgr B. Żyłka
12. Konkurs plastyczno-literacki: Miś podróżuje po wodach i oceanach Klaudia Pelic
Aleksandra Siergiej
Wiktoria Neska
I
II
III
 
mgr R. Zawisza
13. Konkurs plastyczny: Świat w oczach dziecka Natalia Siewert
Agnieszka Leszczyńska
I
wyróżnienie
 
mgr R. Zawisza
14. Konkurs: Szopka Bożonarodzeniowa Krzysztof Kopek
Agnieszka Kurczak
Aleksandra Szkup
Julia Kłakus
Nikodem Wybraniec
udział mgr G. Cieślak
15. Drużynowy konkurs: Kolędujmy maleńkiemu Rafał Morkisz
Angella Pilch
EwelinaCzogała
III ngr B. Żyłka
mgr B. Płoskońska

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIEJSKICH

 

 1.  Tyskie Kryterium Biegów Przełajowych Jessika Usendiah
Agnieszka Leszczyńska
Danuta Gruszka
Katarzyna Krybus
Angelika Sułek
Bassey Usendiah
  mgr P. Ciukaj
mgr E. Musialik
mgr I. Ratajczak
 
 2. Konkurs plastyczny pt. ”Para” Klaudia Pelic  wyróżnienie mgr R.Zawisza 
 3. Mistrzostwa w pływaniu
 
Danuta Gruszka
Zuzanna Cichocka
Aleksandra Lewandowska
Karolina Rodzynek
Karolina Grzybek
Roksana Ochojska
Klaudia Pelic
Nikola Baran
Julia Orkisz
Julia Wybraniec
 III mgr E. Musialik 
 4. Konkurs plastyczno-techniczny
„Wielkanocna pisanka”
Aleksandra Siergiej  nagroda mgr R.Zawisza
 5. Mistrzostwa miasta w piłce siatkowej- dziewczęta. Danuta Gruszka
Zuzanna Cichocka
Karolina Rodzynek
Aleksandra Lewandowska
Klaudia Rusin
Natalia Siewert
Agnieszka Leszczyńska
Weronika Bobla
 II mgr P. Ciukaj
 6. Igrzyska w Pływaniu Dziewcząt –styl klasyczny Julia Morkisz  I mgr E.Musialik 
 7. Igrzyska w Pływaniu Chłopców –styl klasyczny Aleksander Manasar  III mgr E.Musialik
 8. Mistrzostwa miasta w piłce siatkowej-chłopcy Rafał Szczepanek
Jakub Chudyba
Krzysztof Szostek
Rafał Pelic
Michał Sikowski
Łukasz Wesołowski
Bassey Usendiah
Mateusz Bobrowski
Nikodem Wybraniec
Jakub Kołucki
 III mgr P. Ciukaj
 9. Mistrzostwa miasta w piłce ręcznej-chłopcy

Rafał Szczepanek
Jakub Chudyba

Krzysztof Szostek
Rafał Pelic
Łukasz Wesołowski

Bassey Usendiah
Mateusz Bobrowski

Bartosz Rutkowski
Patryk Kwiczała
Patryk Gajewski
Jakub Jadanowski
Kamil Grzegorczyk

 I mgr P.Ciukaj
 10. Zawody pływackie klas III  Julia Morkisz  I mgr M.Cymerlik
 11. Zawody o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1-piłka nożna-chłopcy.

Bartosz Rutkowski
Patryk Gajewski
Patryk Kwiczała

Tymoteusz Bąk
Nikodem Wybraniec

Mateusz Skrzypiec

Łukasz Wesołowski
Marcin Seweryn
Jakub Kołucki
Michał Nguyen-Duy

Mateusz Bobrowski

 I mgr I.Ratajczak
 12. Konkurs biblijny klas III „Z Ewangelii Św. Marka” Szymon Bąkowski
Julia Morkisz
Jakub Zawalski
 III mgr B. Przydatek
mgr G. Cieślak
 13. Konkurs plastyczny „Wszystkie barwy wiosny” Julia Mucha
Natalia Siewert
 nagroda mgr R.Zawisza
 14. Konkurs recytatorski klas I-III

Justyna Fajkis

Tymoteusz Gruchlik

II

mgr J.Loska-Rychlik

mgr L.Szymańczyk

 15. Zawody o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr1-piłka siatkowa- dziewczęta.

Danuta Gruszka

Zuzanna Cichocka

Karolina Rodzynek

Aleksandra Lewandowska
Klaudia Rusin
Natalia Siewert
Agnieszka Leszczyńska
Weronika Bobla

 I mgr B. Fatyga
16. Konkurs wiedzy „Żyj zdrowo” Dominika Wicher
Karolina Krasnosielska
Dominika Broncel
I mgr L.Szymańczyk
17. Mistrzostwa miasta w piłce nożnej

Patryk Gajewski
Patryk Kwiczała

Tymoteusz Bąk
Nikodem Wybraniec
Mateusz Skrzypiec

Łukasz Wesołowski
Marcin Seweryn
Jakub Kołucki
Michał Nguyen-Duy
Mateusz Bobrowski

I mgr P. Ciukaj
18. Konkurs plastyczno-techniczny”Dom przyszłości” Aleksandra Siergiej
Klaudia Pelic
Angelika Sułek
I mgr R. Zawisza
19. Konkurs recytatorski „Poezja x.Twardowskiego”

Karolina Kulińska

Aleksandra Lewandowska

II


wyróżnienie

mgr B.Przydatek
20. Konkurs ortograficzny
”Corrida Ortograficzna”
Jakub Jadanowski
Rafał Pelic
Anna Maria Staniewska
IV mgr J. Bartos
mgr J. Plichta
mgr K. Błaszczuk-Melka
21. Zawody sportowe „Czwórbój lekkoatletyczny”-chłopcy.

Bartosz Rurkowski
Patryk Gajewski
Krzysztof Szostek
Bassey Usendiah

Mateusz Bobrowski

Krystian Paryż
Dariusz Bielecki

I mgr P. Ciukaj
mgr E. Musialik
 
22. Konkurs plastyczno-literacki „ Eko- komiks” Julia Pilch
Karolina Stolarczyk
Sylwia Szołtysek
II mgr G. Leki
23. Konkurs plastyczno-techniczny: Ufoluek w mojej wyobraźni Julia Morkisz
Aleksandra Szkup
Aleksandra Siergiej
I
II
nagroda
 

mgr M. Cymerlik

mgr R.Zawisza
 

24. Konkurs plastyczny: Wyrażamy uczucia kolorami Adriana Hajdas
Agata Łazuka
III
wyróżnienie
 
mgr L. Szymańczyk
25. Konkurs sportowy: Tyskie kryterium biegów przełajowych Agnieszka Leszczyńska
Jessica Usendiah
Bassey Usendiah
Danuta Gruszka
Angelika Sułek
I
I
II
II
III
 
mgr P. Ciukaj
26. Konkurs sportowy: Gry i zabawy
5 milionów
Klasy II-VI IV mgr I Ratajczak   mgr E. Musialik
27. Turniej szachowy Kamil Grzegorczyk
Mateusz Skrzypiec
Łukasz Wesołowski
udział mgr P. Ciukaj
28. Konkurs plastycznno- techniczny: Tworzę z surowców wtórnych Tymoteusz Gruchlik
Julia Morkisz
Oliwia Siwiecka

I

udział

B. Żyłka
B. Płoskońska
 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH  REJONOWYCH

 

1. Konkurs sportowy „Czwórbój lekkoatletyczny”
- chłopcy

Bassey Usendiah
Rafał Szczepanek

Bartosz Rutkowski
Krzysztof Grudnik
Dariusz Bielecki

I mgr  P. Ciukaj
mgr  E. Musialik
 
2. Konkurs sportowy „Rozgrywki w piłkę nożną”

Bartosz Rutkowski
Patryk Gajewski
Patryk Kwiczała

Tymoteusz Bąk

Nikodem Wybraniec

Mateusz Skrzypiec
Łukasz Wesołowski
Marcin Seweryn
Jakub Kołucki
Michał Nguyen-Duy

Mateusz Bobrowski

II mgr P. Ciukaj
3. Konkurs sportowy ”Jazda szybka na lodzie” Krzysztof Szostek
Rafał Pelic
Patryk Gajewski
Kamil Grzegorczyk
II mgr E. Musialik
4. Konkurs sportowy „Czwórbój lekkoatletyczny”- dziewczęta.

Jessica Usendiah

Agnieszka Leszczyńska
Danuta Gruszka
Katarzyna Krybus
Angela Pilch
 

II mgr  P. Ciukaj
mgr I. Ratajczak
 
5. Konkurs sportowy „Rozgrywki w piłkę ręczną” -chłopcy

Rafał Szczepanek
Jakub Chudyba
Krzysztof Szostek

Rafał Pelic
Łukasz Wesołowski

Bassey Usendiah

Mateusz Bobrowski

Bartosz Rutkowski
Patryk Kwiczała
Patryk Gajewski
Jakub Jadanowski
Kamil Grzegorczyk

III mgr P. Ciukaj
6. Konkurs matematyczny: Nudna  matematyka Jessica Usendiah kwalifikacja do II etapu mgr B. Szczepanek
7. Konkurs sportowy: Sztafetowe biegi przełajowe

Jessica Usendiah
Karolina Szczepanek
Danuta Gruszka
Agnieszka Leszczyńska
Katarzyna Krybus
Angella Pilch


Bassey Usendiah
Rafał Szczepanek
Bartosz Rutkowski
Krystian Paryż
Patryk Tabaczyński

IV

 

 


II
 

mgr P. Ciukaj
8. Konkurs plastyczno-techniczny:
Bożonarodzeniowy anioł
Aleksandra Siergiej
Klaudia Sroka
I mgr R. Zawisza

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH

 

 1. Konkurs historyczny „KLIO 2009” Anna Maria Staniewska
Jakub Jadanowski
Igor Mędela
Rafał Bartos,
Tomasz Szczepański,
Natalia Siewert.
 
 mgr K. Oliwa
2. Ogólnopolska Olimpiada wiedzy „Olimpus-sesja jesienna 2008”

J.polski kl. IV
Bartosz Melka
Angelika Sułek
Sandra Chodun
Rafał Orkisz
Ireneusz Knetki
Igor Mędela
Jessica Usendiah
Klaudia Pelic
kl. V
Danuta Gruszka
Patryk Kamiński
Agata Pałyga
Magdalena Suleja
Kl. VI
Anna Maria Staniewska
Natalia Siewert
Rafał Pelic
Rafał Bartos
Kornelia Giglok
Tomasz Szczepański
Natalia Siewert
Klaudia Sroka
Weronika Bobla
Matematyka
Kl. IV

Angelika Sułek
Paulina Drewienkowska
Marcin Giel
Ireneusz Knetki
Bartosz Melka
Jessica Usendiah
Rafał Morkisz
Klaudia Pelic


Kl. V
Danuta Gruszka
Patryk Kamiński
Kl. VI
Rafał Pelic
Rafał Bartos
Anna Maria Staniewska
Julia Grzesiak
Przyroda
kl IV

Damian Mleczyński
Jakub Kamiński
Angelika Sułek
Paulina Drewienkowska Klaudia Pelic
KL V
Patryk Kamiński
Danuta Gruszka
Patrycja Kramek
Karolina Szczepanek
KL VI
Rafał Bartos
Rafał Pelic
Klaudia Sroka

VIII
XIV
 

 

 

 

XII 

udział 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IX 

XI 

udział 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mgr J. Plichta,
mgr K. Błaszczuk - Melka,

 

 

 

 

 

 

 

 


mgr B. Szczepanek
mgr J. Frejowska

 

 

 

 

 

 

 

 


mgr I.Krawczyk
 

 3. Konkurs matematyczny „Kangur”

Jakub Jadanowski

Danuta Gruszka

 

Rafał Pelic
Rafał Bartos
Damian Mleczyński
Marciniak
Angelika Sułek

Ireneusz Knetki
Jakub Kamiński

Damian Wilk
Bartosz Melka
Tobiasz Wężycki
 

I
w powiecie
III
w rejonie


II
w powiecie
IV
w rejonie
 

 

 

 

mgr B. Szczepanek
mgr J. Frejowska
mgr  W. Delekta
 
 4. Konkurs plastyczno- literacki. Komiks: „Witaj Ziemio!, Witaj Wiosno! kl. II B  III mgr L. Szymańczyk
5. Konkurs historyczny: Multitest Igor Mędela
Rafał Bartos
VI
VIII
 
mgr K. Oliwa
6. Ogólnopolska olimpiada wiedzy:
Olimpus sesja jesienna 2008

Danuta Gruszka

Ireneusz Knetki
Bartosz Melka

Patryk Kamiński

 

XIX

XV
XX

XVII
 

mgr J. Mędela

mgr J. Plichta

 

mgr B. Szczepanek 

 

 

Strona internetowa programu COMENIUS  zdobyła I miejsce w ogólnopolskim konkursie COMENIUS W INTERNECIE