Rok szkolny 2014/2015

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH

 

L.p. Temat konkursu Laureat konkursu Miejsce
1.

XX Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii św. Marka

dla klas IV – VI

Natalia Wachel

Wiktoria Zabłocka

Mateusz Kaźmierczak          

I miejsce

II miejsce

III miejsce

2. Konkurs wiedzy "Bezpieczni w drodze do szkoły" Kacper Derewońko
Zbigniew Piekarek
Marcel Mieloszyk
I miejsce
II miejsce
III miejsce
3. Konkurs wiedzy o Marii Curie – Skłodowskiej dla klas I-III. Karolina Kusiak
Julia Stokłosa
Wiktoria Sikora
I miejsce
II miejsce
III miejsce
4.

Konkurs wiedzy o Marii Curie – Skłodowskiej dla klas IV-VI.

 

Wiktoria Kamińska
Matylda Bereżka
Michał Koczur
I miejsce
II miejsce
III miejsce
5. Sudoku Thomas Lorente
Bartek Holski
Zuzia Boguszewska
I miejsce
II miejsce
III miejsce
6 Konkurs plastyczny 'Dary jesieni" Samira Manasar
Dominik Kuc
Kornel Pilarz
I miejsce,
 II  miejsce
III  miejsce
7. Tajemnice przyrody Mateusz Czernik
Szymon Cholewiński
Michał Jęśko
I miejsce
 II miejsce
 III miejsce
8. Konkurs Plastyczny dla klas I – III pt. „Trzy razy T. Ten , który kocha, ten, który służy i ten, który jest święty” Oliwia Śmigiel
Julia Kowalik
Nikola Kawczyńska
I miejsce
II miejsce
III miejsce
9. Konkurs Plastyczny dla klas IV – VI pt. „Trzy razy T”. Święta Teresa z Avila, Święta Teresa z Lisieux i bł. Matka Teresa z Kalkuty. Terezjańskie drogi do świętości”

Wiktoria Kamińska

Michał Jęśko
Nikola Dziadkowiec

Aleksandra Krzemińska

Karina Girczyc

Aleksandra Szczepanek  Daria Mederska

I miejsce


II miejsce


III miejsce

10. Konkurs fotograficzny  "Polowanie z aparatem na skrzydlatych przyjaciół”

Wiktoria Zabłocka
Sylwia Deka

Jakub Kogut

Karolina Piecha

I miejsce

II miejsce

III miejsce

11. Konkurs przyrodniczy "1 z 10"

Szumon Cholewiński

Miłosz Retkowski

Michał Jęśko

I miejsce

II miejsce

III miejsce

12. Konkurs "Tangram"

Zbigniew Piekarek

Paweł Szymański

nagroda

nagroda

13. Konkurs Tajemnice Zdrowia i Ciała Człowieka

Łukasz Nowak
Alexander Dominik
Michał Koczur

I miejsce

II miejsce

III miejsce

14. Konkurs wiedzy”Wiosenna zgaduj zgadula”

Karolina Kusiak

Filip Szostkowski
Tomasz Suleja

I miejsce
II miejsce
III miejsce
15. Konkurs wiedzy „Ekologiczny Świetlik” Martyna Helon
Weronika Jezior
Natalia Barańska
I miejsce
II miejsce
III miejsce
16. Konkurs wiedzy „Savoir vivre na co dzień” Łukasz Szafron
Bartosz Pawełczyk
Nagroda
Nagroda
17. „Dobre maniery przy stole” Kl. 3b
Kl. 4a
Kl. 3a
I miejsce
II miejsce
III miejsce
18. Konkurs czytelniczy „Znam wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy” Natalia Barańska
Karolina Kusiak
Miłosz Barański
I miejsce
II miejsce
III miejsce
19. Konkurs plastyczny na plakat „Jestem tolerancyjny”

Kacper Chmiel

Samira Manasar
Jakub Kogut
Natalia Barańska
Mariusz Maćkowiak
Milena Ciućka
Weronika Jezior
Karolina Piecha
Maksymilian Urbańczyk

I

I
II
III
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie

20. Konkurs plastyczny„ Szklanka mleka w Naszej Szkole” Krystian Kamiński
Miłosz Barański
Jakub Kogut
Paweł Czarnecki
Nikola Szabla
Bartosz Pawełczyk
Alan Walo
Borys Kwiatkowski
I-kat. senior
I kat. junior
II
III
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
21. Konkurs czytelniczy „Pięknie czytam” Natalia Barańska
Borys Kwiatkowski
Miłosz Barański
I miejsce
II miejsce
III miejsce
22. Konkurs historyczny pt. Prezentacja multimedialna, "Tychy dawniej i dziś". Oskar Marciniak nagroda
23. Konkurs wiedzy o Świętym Janie Pawle II dla klas IV – VI pt. „Życiorys Świętego Jana Pawła II”.

klasa VI b: Jakub Opic, Kacper Długajczyk, Wiktoria Paluch.


klasa VI a: Damian Cygan, Piotr Suleja.

klasa V a: Piotr Janicki, Mateusz Kaźmierczak, Wiktoria Chwolka

I miejsce

 

II miejsce


III miejsce

24. Konkurs plastyczny dla klas I – III oraz IV – VI    pt.„Święty Jan Paweł II”.

Nikola Szabla,  

Martyna Helon,                 

Patrycja Wiśniewska,

 

Michał Jęśko,

Martyna Orybkiewicz,

Daria Stachura,

I miejsce
II miejsce
III miejsce

 

I miejsce
II miejsce
III miejsce

25. Konkurs kulinarny "Najlepsze na śniadanie jest mleczne danie"

Milena Ciućka
Amelia Zębowicz
Jakub Dekert
Martyna Muster

Agata Tońska, Karolina Kusiak, Jakub Kogut, Alan Walo

I miejsce
I miejsce
II miejsce

III miejsce

wyróżnienia

26. Konkurs fotograficzny "Jak aktywnie spędzam czas

Krystian Kamiński
Wiktor Kamiński
Jakub Kogut
Maja Gryga

Oskar Kowcz, Jakub Dekert,

Sylwia Deka, Mikołaj Krawczyk,

Alan Walo, Agata Tońska, Maksymilian Urbańczyk

I miejsce
I miejsce
II miejsce

III miejsce

wyróżnienia

27. Konkurs kulinarny "Nie wszystkie słodkości prowadzą do otyłości" Daria Mederska I miejsce
28 Konkursu plastyczny "Ja i moja rodzina na spacerze" Kinga Kurszewska
Aleksander Welk
Wiktoria Furmańczyk
Karolina Wiśniewska
Sylwia Gałązkiewicz
Kinga Szostek
Natalia Barańska
Patrycja Grabowska
Dominik Kucz
Klaudia Nguyen
finaliści
29. Konkurs muzyczny „Festiwal piosenki – Śpiewam dla Ciebie”.

Bartek Pawełczyk

Roksana Graczyk i Agnieszka Kuśmierz

nagroda

wyróżnienie

30. Konkurs taneczny „Roztańczony Świetlik” Karolina Kozak
Milena Ciućka
Mariusz Maćkowiak
I miejsce
II miejsce
III miejsce
31. Konkurs ortograficzny dla klas III

Maja Kutek
Klaudia Nguyen
Roksana Graczyk

Igor Wojnar

finaliści
32. Mistrz Tabliczki Mnożenia Nowak Jakub
Zabłocka Wiktoria
Zuzanna Boguszewska
mistrzowie
33. Omnibus Matematyczny Miłosz Retkowski  
34. Tychy - miasto moich marzeń uczniowie klas IV - VI  

  

   OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH

 

1. Mistrzowie Sudoku

Thomas Lorente

Bartek Holski

mistrz

mistrz

2. Konkurs plastyczny pt. „Trzy razy T. Święta Teresa z Avila, Święta Teresa z Lisieux i Błogosławiona Matka Teresa z Kalkuty. Terezjańskie drogi do świętości”. Wiktoria Kamińska
Michał Jęśko
I miejsce
3. Konkurs Plastyczny pt. „Jesienne krajobrazy” Dominik Kucz wyróżnienie
4. Konkurs przyrodniczy "1 z10" Szymon Cholewiński I miejsce
5. Konkur czytelniczy „Bliżej Baśni, bliżej książki” Natalia Barańska
Miłosz Barański
IV miejsce
IV miejsce
6. III Międzyszkolny Konkurs Biblijny o Bożym Narodzeniu

Wiktoria Sikora

Hanna Zawalska

IV miejsce
7. VII Międzyszkolny Konkurs Biblijny pt. „Męka i śmierć Pana Jezusa" Klaudia Nguyen                   Daniela Feliksiak IV miejsce
8. Międzyszkolny konkurs plastyczny dla klas I – III oraz IV – VI pt.„Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”. Michał Jęśko I miejsce
9. Konkurs informatyczny "Jestem Projektantem" Wiktoria Kamińska I miejsce

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIEJSKICH

 

1. Konkurs plastyczny "Górnicze skarby"

Miłosz Barański

Sabina Dyrda

Julia Mleczyńska

I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

2. Współzawodnictwo Sportowe Szkół Podstawowych   VIII miejsce
3. XXXIII Tyskie Kryterium Biegow Przełajowych   V miejsce
4. Konkurs "Wiem prawie wszystko"

Martyna Muster

Zbigniew Piekarek

IV miejsce
5. Konkurs matematyczny "O złoty pierwiastek"
 
Natalia Wachel
Dawid Skupień
Miłosz Retkowski
IV miejsce

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH  WOJEWÓDZKICH I REJONOWYCH I POWIATOWYCH

 

1. Nudana matematyka Natalia Wachel laureatka
2. Powiatowy Konkurs Czytelniczy: „Znani, lubiani… lecz zapomniani"

Klaudia Chodanionek
Oliwia Malorny

udział
3. Konkurs plastyczny w konkursie na plakat i program do spektaklu “Duszek Śmieciuszek” (Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie) Jacek Szymański wyróżnienie
4. Konkurs powiatowy "Już pięknie czytam"

Natalia Barańska

Agnieszka Chmielewska

IV miejsce
5. Konkurs literacki: "Jeżycjada" ze znajomości książki Małgorzaty Musierowicz "Opium w rosole".

Oliwia Malorny,

Wiktoria Paluch,

Mateusz Wilczek

udział

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH

 

1. Konkurs Mitologiczny Olimpus Paulina Piotrowska
Miłosz Retkowski
Natalia Wachel
Aleksandra Krzemińska
Łukasz Gołpyś
Dawid Olek
Jakub Opic
 1 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
5 miejsce
8 miejsce
9 miejsce
14 miejsce
2. Konkurs Przyrodniczy Olimpis

Szymon Cholewiński 

Aleksander Dominik

Michał Jęśko.
Mateusz Czernik

Dawid Nguyen

Piotr Suleja

Mateusz Wilczek

Wiktoria Zabłocka

Jakub Opic

Jakub Nowak

Bartek Walewski

Miłosz Retkowski
 

 III miejsce

V miejsce
VI miejsce

IX miejsce
IX miejsce

X miejsce

XVI miejsce

XIX miejsce

XXI

XXV m.

XXIX m.

XXIX m.

3.

Konkurs Olipusek


Miłosz Barański
Zbigniew Piekarek
Emilia Wojtczak
Natalia Barańska
Mrugała Szymon
Szafron Łukasz
Kutek Maja
Nguyen Klaudia
Bugno Wiktor
Feliksiak Daniela
Sikora Wiktoria

  18 miejsce    23 miesce
24 miejsce
27 miejsce
21 miejsce
27 miejsce
28 miejsce
29 miejsce
31 miejsce
35 miejsce
44 miejsce

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYNARODOWYCH

 

1. Międzynarodowy Matematycznego Konkursu Pangea Natalia Wachel finalistka
2.

Konkurs plastyczny  „Wszystkie barwy wody”

Tomasz Wróż
Samira Manasar
Zuzanna Moskwie
 złota nagroda nagroda
 nagroda