Rok szkolny 2013/2014

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH

 

L.p. Temat konkursu Laureat konkursu Miejsce
1. Konkurs wiedzy „ Jestem bezpieczny w drodze do szkoły” Emilia Ratajczak
Aleksandra Burmer
Kacper Szumlas
 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

2. Konkurs plastyczny „Jesienna jabłoń”

Aleksandra Burmer
Emilia Ratajczak

Kacper Szumlas
Daniela Felisiak

Wiktoria Sikora

Małgorzata Szajówka

Julia Lisek

Nikola Dziadkowiec
 

I miejsce

II miejsce

 

III miejsce

 

Wyróżnienie

3. Konkurs wiedzy o Marii Curie Skłodowskiej

Łukasz Szafron

Marcel Mieloszyk
Martyna Helon

Kinga Gałązkiewicz
Bartosz Nowrotek

Sebastian Sroka
 

I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

4. Rodzinny konkurs o Marii Curie Skłodowskiej Kornel Pilarz
Szymon Chachoń
Daniela Felisiak
I miejsce
II miejsce
III miejsce
5. Konkurs plastyczny „Dary jesieni”

Kinga Kruszewska
Emilia Żogała
Martyna Muster

Aleksandra Burmer
Weronika Jezior

Martyna Helon

Karolina Wiśniewska

Miłosz Barański
 

I miejsce
II miejsce
III miejsce

III miejsce
Wyróżnienie
 

6. XIX Konkurs Wiedzy Biblijnej  z Ewangelii św. Mateusza  dla klas IV – VI
 
Weronika Cioska
Zuzanna Sładek
Miłosz Warchoł
I miejsce
II miejsce
III miejsce
7. Tajemnice przyrody

Justyna Kuśmierz

Szymon Cholewiński

Jakub Opic

Michał Orzeł

Jakub Polok

Paula Chmiel

Olga Krukowska

I miejsce

II miejsce

III miejsce

IV miejsce

finaliści

8. Konkurs plastyczny o Marii Curie Skłodowskiej „Nasza patronka” dla klas I – III
 
Martyna Helon
Łukasz Nowak
Bartosz Nowrotek
Agnieszka Kuśmierz
Szymon Mrugała
Natalia Barańska
I
II
III
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
 
9. Konkurs "1 z 10"

Szymon Cholewiński

Miłosz Warchoł

Wiktoria Paluch

I miejsce

II miejsce

II miejsce

10. Festiwal Piosenki Dziecięcej

Agnieszka Kuśmierz

Martyna Helon
Roksana Graczyk
Małgorzata Szajówka

Martyna Drosdek

Weronika Jezior

I miejsce

 

 

II miejsce

 

III miejsce

11. Konkurs wiedzy o Janie Pawle II dla klas IV – VI

Sara Cincio

Klaudia Grodzka
Justyna Kuśmierz
Agata Bieniasz

Weronika Cioska
Klementyna Waś
Kacper Gawlik

Jakub Opic
Wiktoria Paluch
 

I miejsce

 

 

II miejsce

 

 

III miejsce

12. Konkurs plastyczny pt. „Jan Paweł II niestrudzony Pielgrzym" dla kl. I-III

Emilia Sekuła

Małgorzata Szajówka

Natalia Barańska

I miejsce

II miejsce

 

III miejsce

13. Konkurs plastyczny pt. „Jan Paweł II niestrudzony Pielgrzym" dla kl. IV-VI

Agata Kalińska

Weronika Cioska

Natalia Smołuch

I miejsce

II miejsce

III miejsce

14. Konkurs czytelniczy Wiktor Bugno
Natalia Barańska
Karolina Kozak
 
I miejsce
15. Konkurs Robotów Robik – Edycja 2014

Przemek Zbroński

Michał Wałęga

Bartłomiej Walewski

Oliwia Gruźla
 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

16. Z Ekologią Na Ty- kategoria plakat

kategoria plakat:

Julia Sztabnik
Zuzanna Sładek
Klaudia Fiedler

kategoria elektroniczna i multimedialna:

Wiktoria Kamińska
 

nagroda

 

       

  

   OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH

 

1. Konkurs wiedzy „Bezpieczny świetliczak”

Małgorzata Szajówka

Julia Lisek

I miejsce
2. Konkurs języka angielskiego PERFECT JUNIOR

Mateusz Czernik

Małgosia Szajówka

wyróznienie
3. Konkurs Good intonation, good pronunciation

Klaudia Fiedler

Łukasz Zawodnik

wyróżnienie
4. Asy z trzeciej klasy

Małgosia Szajówka

Michał Koczur

wyróżnienie
5. Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny "EUREKA JUNIOR 2014"

Justyna Kuśmierz

Jeremi Jędrzejewski

Weronika Chrabka

III miesce

drużynowo

6. Konkurs przyrodniczy ,,1 z 10" Szymon Cholewiński I miejsce
7. Konkurs biblijny pt. "Męka i śmierć Pana Jezusa"

Małgorzata Szajówka

Maciej Surówka

II miejsce
8. VI Międzyszkolny Rodzinny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych.

Martyna Orybkiewicz

Nikola Dziadkowiec

 

Nagroda

 

9. II Międzyszkolny Konkurs Biblijny o Bożym Narodzeniu.

Małgorzata Szajówka

Maciej Surówka

II miejsce
10. Konkurs plastyczno-językowy " 'Draw me a story'. Alexander Dominik II miejsce
11. Konkurs plastyczny "Podróżujemy po Europie"

Karolina Kozak

Oliwia Śmigiel

Sabina Dyrda

I miejsce

II miejsce

wyróżnienie

12.

Jestem Projektantem

Dawid Samsonik II miejsce
13.  Konkurs „Savoir – vivre”

Zuzanna Sładek

Julia Sztabnik

II miejsce
14. Konkurs Fotograficzny – „Przyroda budzi się do życia – zwierzęta wokół nas”

Oliwia Faligowska

Dawid Łosoń

II miejsce

wyróżnienie

15. Konkurs sportowo- przyrodniczy "Trzymaj formę"

Maksymilian Madej

Miłosz Warchoł

Szymon Cholewiński

Jeremi Jędrzejewski

Jakub Nowak

 

I miejsce

drużynowo

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIEJSKICH

 

1. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt            

Zuzanna Łanik,

Wioleta Mamcarczyk,

Sara Cincio,

Klementyna Waś,

Klaudia Taraska,

Oliwia Malorny,

Oliwia Łosoń,

Weronika Jamrocha.

IX miejsce
2. Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

Adam Tomczyk,

Mateusz Masarczyk,

Kamil Taraska,

Jeremi Jędrzejowski,

Klaudiusz Maligłówka,

Krzysztof Piec,

Damian Cygan,

Olaf Potrząsaj

III miejsce
3. Tyskie kryterium biegów przełajowych

Bieg I

Adam Tomczyk
Oliwia Łosoń

Olaf Potrząsaj

Zuzanna Łanik

Kamil Taraska

Bieg II

Adam Tomczyk

Oliwia Łosoń

Olaf Potrząsaj

Zuzanna Łanik

Mateusz Masarczyk
 

 

I miejsce

I miejsce

VI miejsce

 IX miejsce

VII miejsce

 

I miejsce

I miejsce

IV miejsce

X miejsce

VI miejsce

 

4. Piłka nożna chłopców

Adam Tomczyk

Mateusz Masarczyk

Kamil Taraska

Jędrzejowski Jeremi

Klaudiusz Maligłówka

Olaf Potrząsaj

Jakub Pilch

Jakub Wanot

I miejsce

w grupie

5. Tenis stołowy Bartłomiej Wiecheć
Klaudiusz Maligłówka
Jakub Pilch
Mateusz Masarczyk
X miejsce
6. Zawody szachowe chłopców

Szymon Cholewiński

Michał Jęśko

VI miejsce
7. Konkurs plastyczny "Zakładka do ksążki" Wioleta Mamcarczyk Nagroda
8. Olimpiada BEST - konkurs językowo-plastyczny

Kinga Dittrich

Wiktoria Paluch

I miejsce

wyróżnienie

9. Konkurs plastyczny Portret św. Jana Pawła II Julia Mleczyńska III miejsce

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH  REJONOWYCH

 

1. X Okręgowy Konkurs „Szkoły Kształcącej Mistrzów Klawiatury”

drużynowo:

Wojciech Koszyk

Jeremi Jędrzejewsk

Jakub Polok

VII miejsce
       

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH

 

1. Olimpus z przyrody

Wioleta Mamcarczyk

Weronika Chrabka

Miłosz Warchoł

Weronika Cioska

Justyna Kuśmierz

Michał Orzeł

 

II miejsce

III miejsce

V miejsce

VII miejsce

IX miejsce

14 miejsce

2. Konkurs Zuch

Natalia Barańska

Zbigniew Piekarek

23 miejsce

39 miejsce