Rok szkolny 2016/2017

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH

 

L.p.   Laureat konkursu Miejsce
1.

XXII Szkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii św. Mateusza dla klas IV – VI

Natalia Wachel,
Maciej Surówka
Klaudia Nguyen

I miejsce
II miejsce

III miejsce

                             

2. Konkurs plastyczny „Bezpieczni w drodze do szkoły"
 
Paweł Czerwik
Zofia Szwed
Antoni Warzecha
Maja Rubka
Wojciech Natora
Samira Manasar
Julia Poś
Magdalena Jagieło
OliwiaChwiałkowski  
 

I
I
II
II
III
III

Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie

 

3. Mistrz Tabliczki Mnożenia dla klas IV-V: Zbigniew Piekarek mistrz
4. Mistrz SUDOKU dla uczniów klas IV-VI

Łukasz Szafron

Zbigniew Piekarek

mistrz

mistrz

5. Konkurs wiedzy o Marii Curie - Skłodowskiej

Paweł Czerwik

Maja Kluk

Izabela Howis

Oliwia Holeczek

I miejsce

II miejsce

III miejsce

6. Origami- ozdoba choinkowa

Paweł Czerwik

Mateusz Chwolka

 Agnieszka Chmielewska

 Aleksandra Szczepanek

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 III miejsce

7. Konkurs plastyczny "Oszczędzanie to szkoła"

Oliwier Mańka

Daniel Fila

Wiktoria Pająk

Zuzanna Nowak

Liliana Więska

Samira Manasar

Wiktoria Rzeszutek

Aleksandra Burmer

nagrody

 

8.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II dla klas IV – VI

 


Natalia Wachel

Nikola Dziadkowiec

Aleksandra Krzemińska


Karolina Kozak

Wiktoria Moroz

Tymoteusz Holski


Julia Protaś – Kowalska

Wojciech Orzeł

Dawid Parysz.

I  miejsce

 

 

II miejsce

 

 

III miejsce

9. Maraton  Matematyczny dla klas trzecich    
10. Matematyczny konkurs dla klas trzecich

Emilka Szczepanek         

Wojciech  Natora

Kacper Dądek


Borys Kwiatkowski

Jakub Nieć

Jakub Dekert
 

I miejsce


II miejsce

 


III miejsce

 

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

  

   OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH

 

1. Konkurs plastyczny „Wartości w moim życiu”
 
Agata Ligocka
Natalia Barańska
Karolina Kusiak
Oliwia Śmigiel
Miłosz Barański
 
I
II
III
Wyróżnienie
Wyróżnienie
 
2. Konkurs wiedzy "Bezpieczny Świetliczak" Urbańczyk Maksymilian, Szostkowski Filip II
3. Konkurs plastyczno-literacki JESTEM POLAKIEM

Zofia Szwed,              

Antoni Warzecha

Magdalena Jagieło

Ola Baron

Zuzanna Nowak

Liliana Więska

Karilina Adamek

Kacper Adamek

Amelia Sekuła

I miejsce

I miejsce

I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

 

 

 

 

4. V Międzyszkolny Konkurs Biblijny o Bożym Narodzeniu Karolina Kusiak
Julia Stokłosa
 

I miejsce

I miejsce

5. Międzyszkolny konkurs "Anglojęzyczna kartka bożonarodzeniowa" Nikola Dziadkowiec I miejsce
6.

Konkurs Biblijny pt. „MĘKA I ŚMIERĆ PANA JEZUSA "


 

Nikola Ścibor

Ewelina Samsonik

IV miejsce

7. Międzyszkolny Konnkurs Recytatorski "Sport to Zdrowie" Julia Pierzchała II miejsce
       
       

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIEJSKICH

 

1. Konkurs "Coolinarni Mistrzowie"

Kurszewska Kinga

Płachta Patrycja

IV miejsce
2. Konkurs plastyczny" U nas na Śląsku"
 
 
Maja Rubka
Ola Baron
Liliana Więska
II miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
       
       
       

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH  WOJEWÓDZKICH I REJONOWYCH I POWIATOWYCH

 

1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego- I etap Natalia Wachel kwalifikacja do II etapu
2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego- I etap Natalia Wachel kwalifikacja do II etapu
3. Oswoić Matematykę- konkurs wojewódzki Martyna Helon wyróżnienie
4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Natalia Wachel laureat
       

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH

 

1. Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna Natalia Wachel
Aleksandra Krzemińska
Agnieszka Deda
Julia Protaś - Kowalska
Natalia Barańska
Julia Kowalik
Roksana Graczyk
Miłosz Barański
Agnieszka Kuśmierz
Emilia Sekuła
Nikola Dziadkowiec
Blażej Biskup 30
Magda Zima 43
 
 II miejsce
10 miejsc
11 miejsce
12 miejsce.
17miejsce
 23 miejsce
23 miejsce
26 miejsce
 26 miejsce
27 miejsce
 30 miejsce
30 miejsce
43 miejsce
 
2. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.: „Pomoc dla Aleppo” klasa 6a I miejsce
3. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Przyrody OLIMPUS - SESJA WIOSENNA 2017
 
Natalia Barańska
Miłosz Barański
Sabina Dyrda
Karolina Kozak
Szymon Mrugała
Łukasz Szafron
Maja Kutek
Wiktoria Sikora
Daniela Feliksiak
Natalia Wachel
Alexander Dominik
Michał Koczur
Oskar Johna
Bartosz Nawrotek
Mateusz Czernik
Łukasz Nowak
Emilia Pudełko
Kacper Chmiel
 
20
24
25
31
23
25
29
30
33
13
27
27
29
30
31
34
34
34
 
4. Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "Memory Master". Natalia Barańska
Szymon Mrugała
Maja Kutek

laureat II stopnia

laureat III stopnia

wyróżnienie

5. Olimpus z Matematyki    
6. Ollimpus z Przyrody    

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYNARODOWYCH